Centrum tradiční čínské medicíny

+420 732 278 761

!!!Přestaňte kouřit TEĎ!!!

!!!!!   PŘESTAŇTE  KOUŘIT   !!!!!

Pomůžeme Vám.

Akce na ČERVENEC a SRPEN!

Odvykání kouření pomocí biorezonančního přístroje BICOM OPTIMA za speciální prázdninovou cenu 1200,-Kč. 

Pomocí přístroje Bicom je vysílán do těla zrcadlově obrácený elektromagnetický frekvenční vzorek nikotinu a dehtu, v důsledku tohoto procesu se urychlí detoxikace od nikotinu a dalších zátěžových látek. Ty se rychleji uvolňují z tkání do volné formy, a proto je důležité po terapii zvýšit přísun tekutin – nejlépe neperlivých nápojů. Dochází k uvolňování nikotinu z receptorů chuti a eliminuje se tzv. nikotinový hlad. Tato metoda potlačuje fyzickou závislost tj. i abstinenční příznaky. Zároveň dochází k eliminaci vlivu pasivního kouření tzn. vdechování cigaretového kouře nevyvolává chuť na cigaretu.

  1. detoxikace celého těla

  2. antinikotinová terapie

+ v ceně navíc

  1. psychická podpora

  2. podpora akupunkturou

Celý proces trvá 60 min, je naprosto bezbolestný a bez vedlejších účinků. Může se mu podrobit každý kuřák bez ohledu na množství vykouřených cigaret. Chuť na nikotin mizí ihned nebo do několika hodin po zákroku. Nutnost kouření se druhý den ráno většinou již nedostavuje.

I přes velmi vysokou účinnost této metody je třeba následně podpořit úspěšnost svoji sebekázní a odpovědností, neboť biorezonance neodstraní motorické návyky a sociální zlozvyky (tj. např. káva-cigareta atd.), které si kuřák vypěstoval v průběhu kouření.