Centrum tradiční čínské medicíny

+420 732 278 761

Proč není biorezonance levnější? Jak to vlastně funguje? V čem spočívá výhoda kombinace biorezonance a čínské medicíny?

Spojení biorezonance a metod tradiční čínské medicíny je unikátní. Utvoří celkový pohled na stav člověka a přistupuje k řešení problému z celostního pohledu.

Co TČM neumí a biorezonance ano?

Akupunktura, akupresura ani baňky Vám nedokáží vyhnat z těla bakterie, viry a parazity. Ani těžké kovy či zátěž chemickými látkami. Umí si sice pomoci bylinami a čínskými houbami, ale BICOM - OPTIMA je v eliminaci zátěží rychlejší a účinnější! Umí Vaše tělo připravit na detoxikaci, nastartovat vylučovací systém tzn. připravit Vaše játra, ledviny a lymfatický systém na to, co přijde. Umí zátěže vyměřit a pak je z těla vyvést. Pokud se detoxikace neprovede, můžou Vám metody TČM pomoci také, ale pouze krátkodobě, problém ve Vašem těle bude zůstávat dál.

Jako příklad si uveďme třeba problém s kolenními klouby.  
  1. Jak bude k problému přistupovat terapeut TČM:  Metodami TČM kolena ošetří. Protože ví, že kolena např. souvisí s ledvinami, zahrne do ošetření i odpovídající ledvinové akupunkturní body. Dle dráhové diagnostiky zjistí, které akupunkturní dráhy vedou ohniskem bolesti a ošetří je. Pohmatem může zjistit, že klouby jsou horké, zarudlé  a zařadí do ošetření i body horkosti.  Dotazováním a dalšími metodami se rozhodne pro eventuálně další techniky.  Po ošetření se Vám určitě uleví.
  2. Jak bude k problému přistupovat terapeut Biorezonance:   Při první návštěvě vyměří celkový stav těla a provede vyrovnání energií a posílení těla.  Dále vyměří bakteriální a jiné zátěže a pokud je třeba, připraví tělo na detoxikaci a provede ji.  Pak se podívá na geopatické zátěže, na stav jizev a pak se zaměří přímo na klouby.  Hledá souvislosti se svaly, vazy a šlachami, ověří přítomnost zánětu, hledá příčinu v revmatismu , v poruše lymfatického systému, prověří energetické i tkáňové blokády atd. Pokud zjistí přítomnost bakterií, virů, plísní  či parazitů, vyměří přesně , o které se jedná a vyvede je z těla pryč. Pokud zjistí revmatické příčiny, využije programy na revmatismus.  V neposlední řadě využije programů na bolesti a zaútočí přímo na kolena . Po ošetření se Vám uleví. Někdy se stav může přechodně zhoršit vlivem detoxikace.
  3. V čem tkví kouzlo propojení  TČM a biorezonance? Pokud by příčinou bolestí  byla přítomnost zátěží jako např. boreliozy, těžkých kovů, chemických látek, parazitů atd.  metody TČM by pomohly od akutních bolestí, ale příčinu by nevyřešily. Proto trváme na propojení metod. Tzn. nejdříve provedeme vyšetření biorezonancí a pak dle výsledku navrhneme buď řešení některou z technik TČM, další biorezonaci či kombinaci , plus bylinné směsi, homeopatika, bioinformační směsi, houby , masáže, aplikaci Guna....atd.  Pak je účinek největší.

Vše máte v našem Centru k dispozici.

Co umí TČM lépe?

Metody TČM jsou účinější a rychlejší v odstranění akutní bolesti.  Bolest je definována jako blokáda QI a krve a  tyto blokády umí techniky TČM odstranit rychleji než Bicom.  TČM umí poměrně rychle harmonizovat trávicí systém, omezit akutní střevní problémy, pomoci s psychikou, s kožními problémy atd.  pak už je na místě buď biorezonance, aby zjistila,  kde je ukryta vlastní hluboká příčina problému nebo terapeut pomocí metod TČM dále zjišťuje příčiny a dalšími terapiemi pomáhá s řešením.