Centrum tradiční čínské medicíny

+420 732 278 761

Komu jsou mé služby určeny

Všem Vám zdravým, kteří hledáte cestu a preventivní postupy k udržení svého zdraví. Vám nemocným, kteří se již léčíte soudobým lékařským systémem a rádi byste podpořili svoji léčbu pomocí tradiční čínské medicíny. Také Vám, kteří chcete mít na výběr, jakým způsobem se léčit, zda klasickou medicínou či pomocí čínské medicíny. A konečně i Vám, kterým současná klasická medicína prostě neumí pomoci.

cropped-VUT_absolvent_Petra-Kucerova_TCM_2017-08-30_002.jpgCentrum Tčm Vám nabízí komplexní přístup k prevenci a získání zdraví zahrnující metody Tradiční čínské medicíny jako je akupunktura, akupresura, baňkování, moxa , čínské masáže, fytoterapie, dietetika a připojuje další doplňující metody např. reflexní terapii , Dornovu metodu, Breussovu masáž, sportovní masáž, lymfatickou masáž atd. Obrovským přínosem pro činnost Centra jsou terapeutické možnosti Biorezonanční medicíny.
V čem jsme jedineční? Jako jediní propojujeme účinky biorezonance se znalostmi a metodami Tradiční čínské medicíny tak, aby výsledky byly co nejrychlejší a terapie co nejúčinější.

Přijďte se přesvědčit!

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Ing. Petra Kučerová
Praktik Tradiční čínské medicíny
Terapeut Biorezonanční medicíny