Centrum tradiční čínské medicíny

+420 732 278 761

Ušní svíce

ušní svíce

Pokud vás často trápí problémy se šuměním v uších, se záněty uší, dutin, bolestmi hlavy, je tou nejvhodnější a příjemnou cestou aplikace ušních svící.

Svíce vytahují z uší záněty, otoky, spalují negativní energie a jsou účinné i na psychické problémy a deprese. Pokud při léčbě využijeme sílu představivosti, můžeme léčivé účinky ještě znásobit. Tento postup nemá vedlejší účinky, čerpá z vědomí tisíciletí a dá se používat bez ohledu na věk.

Složení: čistá bavlna, včelí vosk, kurkuma (protizánětlivé účinky). Svíce jsou ručně vyrobené.

Návod k aplikaci:
 Zapálená svíce se podloží kouskem gázy či papírového ubrousku, přiloží se nehořícím koncem svíce do ucha tak, aby pod svící nevznikla netěsnost při okraji svíce. Svíci přikládáme do obou uší , nejdříve levé ucho, potom pravé. Když svíčka dohoří a zůstane zhruba 5 – 7 cm zbytek, uhasí se svíce v připravené misce s vodou uhašením hořícího konce svíce. Zbytek svíce můžeme vyklepat, nebo rozmotat a přesvědčit se o výsledku terapie. Svíce zpravidla obsahuje prášek a různě zabarvené větší, nebo menší kousky různě zabarvené podle různých patologických potíží. Světlé části jsou zpravidla nečistoty z těla, tuhé tmavší jsou staré nedoléčené či současné záněty, do červena jsou hematomy. Počet aplikací je prováděn dle potřeby, u chronických potíží je třeba léčbu vícekrát zopakovat.